Új koncepcióval érkezik februárban a Budapest Central European Fashion Week

Hatókör

Forrás helye
Szövegrész

"[... ]2023/24-es őszi-téli kollekciókat bemutató eseményen ezúttal a tervezők kreatív prezentáció formájában mutatkoznak be. Így a márkáknak lehetőségük nyílik arra, hogy egyedi és innovatív koncepciók mentén még inkább érvényre juttassák saját karakterjegyeiket és ezáltal jobban felkeltsék a szakma és a nagyközönség figyelmét.
A 15 magyar, 2 lengyel és 2 szlovák divatmárka prezentációi mellett több side event színesíti a programot, a Fashion Street-en megnyílik a BCEFW pop-up store.
A tervezők prezentációi négy helyszín zajlanak: a Nemzeti Táncszínházban, a Magyar Nemzeti Múzeumban, a Néprajzi Múzeumban és az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár épületében. [...]"