ELTE - EISZ könyvtári nyílt nap az ÁJK-n

Az Egyetemi Könyvtár és az ELTE kari könyvtárai  az MTA Könyvtár és Információs Központban működő EISZ Titkársággal együttműködésben könyvtári nyílt napot szervezett, melynek időpontja 2016. szeptember 15. volt. A program egyik helyszínén, az ELTE Állam- és Jogtudományi Kar. 1. emeleti tantermében gyűltek össze a jogi adatbázisok iránt érdeklődők.

A hazai tartalomszolgáltatók közül dr. Takács Tibor a Complex Jogtárról, az idegen-nyelvű szakirodalmi adatbázisokról (Legal Source, Hein Online International Core III, Kluwer Law International Journal Library) pedig az EBSCO képviselője, Jan Luprich tartott magyar nyelvű előadást.