KITÜNTETETT KÖNYVTÁROSOK AZ ELTE EGYETEMI KÖNYVTÁRBAN

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Szenátusának az Egyetem 381. tanévét megnyitó ünnepi közgyűlését 2015. szeptember 4-én tartották az Aula Magnában.

A beszédeket követően az egyetemen kialakult hagyomány szerint átadták az Egyetem kitüntetéseit az egyetem oktatóinak, dolgozóinak és munkatársainak kiváló munkájuk elismeréseként. Ebben az évben az Egyetemi Könyvtár három munkatársa is a kitüntetettek között szerepelt:

Az ELTE Szenátusa „Szenátusi Érdemérmet” adományozott Szabó Panna informatikus-könyvtárosnak, az Egyetemi Könyvtár Gyűjteményszervezési Osztály munkatársának.

Az Egyetem vezetése „Trefort Ágoston Emléklapot” adományozott Virág Gabriella informatikus-könyvtárosnak, az Egyetemi Könyvtár Informatikai és Fejlesztési Osztály munkatársának.

Az Egyetem Rektora Rektori Dicséretben részesítette Gulyás Katalin osztályvezetőt, az Egyetemi Könyvtár Közönségszolgálati Osztályának vezetőjét.

Sok szeretettel gratulálunk kitüntetett kollégáinknak!

Fotó: ELTE Online Nagy Ádám Zoltán