Kalligráfiai workshop

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár aulájában (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.) 2022. szeptember 17-én 11.00 és 17.00 óra között Buzogány Dezső kalligráfus tart foglalkozást a Kulturális Örökség Napjai programsorozata keretében. Az érdeklődők a szépírás művészetébe nyerhetnek betekintést.

A különleges és látványos írásmódot vendégeink is kipróbálhatják a workshop alkalmával. A program izgalmas kihívást jelent mindazok számára, akik csak most kezdenek folyóírással foglalkozni, és sok érdekességet rejt azoknak is, akik technikai tárházukat kívánják kiegészíteni. Programjainkról további részletek weboldalunkon, a Kulturális Örökség Napjai hivatalos honlapján és itt érhetők el. Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Buzogány Dezső