Csokipapír akció! - Adományozzon szemetet!

Öt gyűjtődoboz elhelyezésével csatlakozott az Egyetemi Könyvtár a Fészek Gyermekvédő Egyesület akciójához.

Minden egyes bedobott csokipapír 2 Ft támogatást jelent az egyesület átmeneti gyermekotthona lakóinak. Az olvasók három ponton - az aulában, a kölcsönzőben és a tájékoztatóban - , a könyvtár dolgozói még további két helyen dobhatják be a csokoládé csomagolásokat a kihelyezett gyűjtőládákba.

Az akció részletei és célja

Az Egyetemi Könyvtár eddig 2 teli doboz csoki papírral járult hozzá a TerraCycle Magyarország akciójához, amellyel a Fészek Egyesület gyermekotthonának lakóit támogatja, 2012. december 18-án pedig egy „névtelen” olvasó egy egész ajándéktáskát adott le a kölcsönzőben csokoládé papírokkal teletömve, mely egy egész doboznyi mennyiség!
Köszönjük a Fészek Egyesület nevében is!