Megújul a Budapest Central European Fashion Week

Hatókör

Forrás helye
Szövegrész

"[...] Az Ügynökség kiemelt célja az eseménnyel, hogy bekapcsolja a hazai divat- és designipart a nemzetközi szakmai vérkeringésbe, hosszabb távon pedig régiós központtá alakítsa Budapestet. Az eseménysorozat jelentős szerepet játszik Magyarország kreatívipari és turisztikai láthatóságának növelésében, az izgalmas koncepció és az olyan lélegzetelállító helyszínek, mint a Nemzeti Táncszínház, a Magyar Nemzeti Múzeum, a Néprajzi Múzeum és az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár épülete pedig új oldaláról mutatja be hazánkat a meghívott külföldi újságírók írásain keresztül. Ebben idén februárban olyan meghatározó nemzetközi médiumok is az MDDÜ segítségére lesznek, mint az olasz, a cseh vagy az ukrán VOGUE és a brit Forbes. [...]"