Gratulálunk kitüntetetteinknek!

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem hagyományai szerint az Egyetem Szenátusa a tanévnyitó ünnepi szenátusi ülésén nyújtotta át a kitüntetéseket a kiváló munkát és kiemelkedő teljesítményt nyújtó oktatók, dolgozók és munkatársak számára. Az idei díjazottak között szerepelt az Egyetemi Könyvtári Szolgálat több, az egyetem és a könyvtárfejlesztés ügyéért elkötelezetten tevékenykedő munkatársa.

Kimagasló munkájuk elismeréseként az ELTE Bölcsészettudományi Kar Magyar Nyelvtudományi és Finnugor Intézet Könyvtárának könyvtárvezetője, Jakab Katalin, az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Gyűjteményszervezési Osztályának bibliográfusa, Orbókné Jagiello Anna és az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar Kari Könyvtár és Gyógypedagógia-történeti Gyűjtemény főkönyvtárosa, Sot Ferenc a Pro Universitate Emlékérem ezüst fokozatát vehette át. Az Egyetem vezetése dr. Bakonyi Veronika, az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár gyűjteményszervező könyvtárosa részére Trefort Ágoston Emléklapot adományozott huzamosabb időn keresztül nyújtott átlagon felüli teljesítményéért.

Munkatársainknak ezúton is szívből gratulálunk kitüntetésük alkalmából, további munkájukhoz sok sikert kívánunk!

ELTE – Rusznák Gábor