Új informatikai eszközök

Az Egyetemi Könyvtárért Alapítvány támogatásával, a Nemzeti Együttműködési Alap pályázati forrásából az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban informatikai eszközök beszerzésére került sor. Az új körsugárzó mikrofonnal felszerelt konferenciamikrofonok, négy külső és egy belső antennával ellátott, gyors adatátviteli sebességű routerek, valamint a kézistabilizátor használatával mind az online térben az élő közvetítések, mind az analóg térben megrendezésre kerülő rendezvények, különféle események, hivatali megbeszélések magasabb színvonalon valósulhatnak meg. A professzionális technikai eszközök jelentős mértékben hozzájárulnak az események minőségi kommunikációjához. A megvalósult beszerzés támogatja folyamatos szolgáltatásfejlesztésünket.

Nemzeti Együttműködési Alap

Illusztráció szerzője, forrása: