Nálunk kézbe veheti, elolvashatja… Érdekességek, ritkaságok az EGYETEMI KÖNYVTÁR állományából.

Egy nagy könyvtárban könyvtároskodni gyakorta felér egy felfedező úttal, különösen, ha az embert 450 évnyi könyvállomány veszi körül.

A könyvtáros pedig megtalál, felfedez, rácsodálkozik; ez is, az is megvan az állományban, és ezt az örömét szívesen megosztaná az olvasóval, mostani és majdani kutató-közönségével, vagy egész egyszerűen csak azzal, akit a kíváncsiság ilyesmire rávehet.

A most indítandó sorozat erre szeretne vállalkozni, mondjuk úgy, alkalmi könyvbemutatót tartunk Egyetemi Könyvtár módra.

Tehát nálunk kézbe veheti, elolvashatja! Lapozzon bele…