Korossy-kvartett – A Fesztivál Akadémia Budapest növendékeinek koncertje a könyvtárban

A Fesztivál Akadémia Budapest tehetséges növendékeiből álló kvartettje Beethoven a-moll vonósnégyes (op. 132) és Schubert Quartettsatz (D 703) című műveit adja elő 2021. szeptember 18-án 11.00 órától az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban.

A Fesztivál Akadémia Budapest művészeti vezetői Kokas Katalin és Kelemen Barnabás, a hangverseny a Kulturális Örökség Napjai rendezvénysorozat keretében a „Köszönjük, Magyarország!” projekt támogatásával valósul meg.

Programjainkról további részleteket itt találnak. A Fesztivál Akadémia Budapest koncertjeiről honlapjukon kaphatnak részletesebb tájékoztatást.

Koncert helyszíne:

ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár, Díszterem

1053 Budapest, Ferenciek tere 6.

Koncert időpontja:

2021.09.18., szombat - 11:00 - 12:00

Az érvényes egyetemi járványügyi szabályzat értelmében a rendezvény programjai orrot és szájat elfedő maszkban, védettségi igazolás mellett látogathatóak.

Korossy-kvartett