"A könyvtár nekem ..."

"A könyvtár nekem ..." - Julianna Református Általános Iskola

2015. december 7-én a Julianna Református Általános Iskola 3. osztályos tanulói jártak az Egyetemi Könyvtárban.

A kisdiákok restaurátor műhely bemutatón és játékos könyvtárlátogatáson vettek részt Szalaváry Miklós restaurátor és Kazimir Edit szaktájékoztató könyvtáros vezetésével. A foglalkozás alatt megismerkedhettek a műemlék épülettel, a könyvtár használatával, valamint a restaurátori munka érdekességeivel. Nagy érdeklődés kísérte mindkét programot, melyekhez a "belépőjegyet" az otthon készített rajzok jelentették.

A rajzokat megtekinthetik facebook oldalunkon.

A legtöbb kedvelést/like-ot elérő rajz készítőjének külön díja lesz, hogy Kazimir Edit kolléganőnk interjút készít vele.

Melyik rajz tetszik Önöknek a legjobban? Kérjük szavazzanak!