Kalligráfiai workshop

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár aulájában (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.) 2023. június 24-én 15.00 és 24.00 óra között Buzogány Dezső kalligráfus tart foglalkozást a Múzeumok Éjszakája programsorozata keretében. Az érdeklődők a szépírás művészetébe nyerhetnek betekintést.

A különleges és látványos írásmódot vendégeink is kipróbálhatják a workshop alkalmával. A program izgalmas kihívást jelent mindazok számára, akik csak most kezdenek folyóírással foglalkozni, és sok érdekességet rejt azoknak is, akik technikai tárházukat kívánják kiegészíteni.

Programjainkról további részletek weboldalunkon és a Múzeumok Éjszakája hivatalos honlapján érhetők el. Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

ELTE EKL