Az Egyetemi Könyvtár előadása a Könyvtárvilágban

A Könyvtárvilág, a Magyar Könyvtáros Egyesület webmagazinja idei 4. számában a 2015. július 16-18. között Szolnokon „A minőség dinamikája: a fejlődő könyvtár” címmel megrendezett, 47. vándorgyűléséről tudósít.

A webmagazin beszámol a Bibliográfiai Szekció Egyetemi könyvtárak minőségbiztosítása: hozzáférés a forrás-leírás korszerű fejlesztő eszközeihez címmel rendezett pénteki szakmai napjáról, többek között a Boda Gáborné dr. Köntös Nelli – Kálóczi Katalin – Székelyné Török Tünde: Szabványos bibliográfiai rekordok a minőségi szolgáltatás érdekében – közös katalógusépítés tapasztalatai az ELTE könyvtáraiban című, nagy érdeklődésre számot tartó előadásról.

Szőnyi Éva (BCE Központi Könyvtár,a Bibliográfiai Szekció elnöke) részletes beszámolója elolvasható az MKE oldalán.

Az előadás prezentációja megtekinthető az ELTE Digitális Intézményi Tudástárban.