Nyári zárvatartás

2023. július 31. és 2023. szeptember 2. között könyvtárunk és az Eötvös-kiállítás zárva tart.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy 2023. július 5-étől a könyveket szeptemberi lejárati határidővel lehet kölcsönözni, ha azonban a kölcsönzés 2023. július 31-e előtt lejárt, a késedelmi díj számításába a zárvatartási időszak is beleszámít.

A zárvatartás ideje alatt is lehetőségük van a dokumentumok visszajuttatására személyesen munkanapokon 9.00 és 16.00 óra között az aulában kihelyezett önkölcsönző terminál és könyvbedobó szekrény (Bibliobox) használatával, illetve postai úton (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.). A visszahozatalt a rendszerben az adott munkanapon rögzítjük, az esetlegesen felmerülő késedelmi díj rendezésére a nyári szünetet követően lesz lehetőség.

2023. szeptember 4-étől a szokott nyitvatartási rendben várjuk.

Minden kedves olvasónknak kellemes nyarat és jó pihenést kívánunk!

ELTE EKL