Könyvbemutató a Szekfű Gyula Könyvtárban

A kolozsvári Entz Géza Művelődéstörténeti Alapítvány, a Maros Megyei Múzeum, az Erdélyi Múzeum-Egyesület és a kötetek szerkesztői tisztelettel várják az érdeklődőket a 2012. május 4-én, pénteken 16.30-tól sorra kerülő kettős könyvbemutatóra.

A stílusok, művek, mesterek. Erdély művészete 1690-1848 között. Tanulmányok B. Nagy Margit emlékére. (Szerk. Orbán János) című kötetet Galavics Géza művészettörténész, akadémikus; a Liber discipulorum. Tanulmányok Kovács András 65. születésnapjára (Szerk. Kovács Zsolt, Sarkadi Emese, Weisz Attila) című kötetet Mikó Árpád művészettörténész méltatja.

Helyszín:  ELTE BTK Történeti Intézet Szekfű Gyula Könyvtára (1088 Budapest, Múzeum krt. 6-8, I. emelet 115.)