MTMT-képzések az ELTE Bölcsészettudományi Karán

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár és az ELTE Bölcsészettudományi Kar Kari Könyvtára MTMT-képzéseket szervez az ELTE BTK oktatóinak, doktoranduszainak és hallgatóinak. A meghirdetett alkalmakon bemutatásra kerülnek a publikációk és az idézők feltöltési és kezelési lehetőségei, valamint az MTMT használatának előnyei.

Az oktatások személyesen és online (Microsoft Teams) formában zajlanak. A képzések ingyenesek, de a részvétel regisztrációhoz kötött, jelentkezni a képzési időpontoknál feltüntetett űrlapok kitöltésével lehet.

A képzési alkalmak formájáról (személyes vagy online) a meghirdetett időpontoknál tud tájékozódni!

Képzési alkalmak:

MTMT-kezelés, -feltöltés:

2022. március 22. (kedd) 15:00–16:30

Előadó: Szabó Dóra (ELTE EKL)

Helyszín: Microsoft Teams

2022. április 06. (szerda): 10:00–11:30

Előadó: Bavalicsné Kerekes Beáta (ELTE EKL)

Helyszín: Microsoft Teams

Regisztráció

MTMT-kezelés, -feltöltés – angol nyelvű képzés:

MTMT 101: Bevezetés

2022. március 23. (szerda): 13:00–15:00

Előadó: Deák Nóra (ELTE BTK AAIK)

Helyszín: ELTE BTK Központi Olvasóterem (Múzeum krt. 6-8., 13. szoba)

MTMT 101: Bevezetés

2022. április 25. (hétfő): 10:00–12:00

Előadó: Deák Nóra (ELTE BTK AAIK)

Helyszín: ELTE BTK Központi Olvasóterem (Múzeum krt. 6-8., 13. szoba)

Regisztráció

MTMT-kezelés, -feltöltés – Az MTA II. osztályába (történelem, régészet) tartozók számára:

2022. március 29. (kedd): 16:00–17:30

Előadó: Zámodicsné Jókuti Andrea (ELTE BTK Szekfű Gyula Könyvtár)

Helyszín: Történeti Intézet Szekfű Gyula Könyvtár, Olvasóterem (Múzeum körút 6–8. I. em. 115.)

2022. április 27. (szerda): 16:00–17:30

Előadó: Zámodicsné Jókuti Andrea (ELTE BTK Szekfű Gyula Könyvtár)

Regisztráció

Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, vagy lekésett a regisztrációról, képzési igényét, kérjük, jelezze az alábbi űrlapon, és a következő alkalomról tájékoztatást küldünk. Nagy számú regisztráció esetén igyekszünk mielőbbi plusz alkalmakat hirdetni. Regisztráció

Az oktatással kapcsolatban további információ az mtmt@lib.elte.hu és az mtmt@btk.elte.hu e-mail címeken kérhető.

Amennyiben csoportok, tanszékek szeretnének képzést, igényüket, kérjük, jelezzék az mtmt@btk.elte.hu e-mail címen.