Nyílt nap hallássérülteknek az ELTE Egyetemi Könyvtárban

Az Internet Fiesta rendezvénysorozat keretében az ELTE Egyetemi Könyvtár 2013. március 27-én 15.00-18.00 óra között Nyílt napot tart hallássérülteknek, amelyen a siketek és nagyothallók valamint családtagjaik és a civil szervezetek munkatársai megismerkedhetnek a könyvtár szolgáltatásaival, dokumentumállományával, jelnyelven vezetett túra keretében bejárhatják a műemlék épületet, beiratkozhatnak és kipróbálhatják a könyvtár szolgáltatásait. Az esemény kommunikációs akadálymentesítése jelnyelvi tolmács részvételével történik.

A Nyílt napon vezetjük be a hallássérülteknek nyújtott új szolgáltatásunkat, a jelnyelvi tolmács segítségének igénybe vételét a könyvtárhasználathoz

A Nyílt nap programja:

15.00–15.50: Köszöntő és az Egyetemi Könyvtár szolgáltatásainak bemutatása (szolgáltatás-ismertető prezentáció jelnyelvi tolmácsolással)

15.50–16.00 Kávészünet

16.00–17.00: Épülettúra jelnyelvi tolmácsolással

17.10–18.00: Könyvtárhasználat igény szerint

A Nyílt napon a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Regisztrációs elérhetőségeink:

web: http://konyvtar.elte.hu/regHS.php