Kutatási adatkezelés workshop az ELTE-n

Új formát ölt a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal (NKFIH) és az Egyetemi Könyvtárigazgatók Kollégiuma (EKK) Hungarian Open Repositories (HUNOR) munkacsoportjának rendezvénysorozata, mely ezúttal személyesen kerül megrendezésre.

A workshopok alkalmával a kutatási adatkezelési előírások, illetve a FAIR-alapelvek ismertetése kerülnek fókuszba, melyek a fenntarthatóság és a nagyobb láthatóság biztosítását szolgálják.

A képzés nyelve magyar, a résztvevők maximális létszáma 20 fő.
A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, a regisztrálni ezen a felületen lehet.

A képzés helyszíne: ELTE Északi Tömb (Kémia épület) 063 Bruckner terem. 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A.

A képzés időpontja: szeptember 21. 16:30-18:00

Ha kérdése merülne fel a képzéssel kapcsolatban, keresse az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Oktatás- és Kutatástámogatási Osztály munkatársait az oa@lib.elte.hu címen.