Hagyományok és kihívások IX. – Szabadon elérhető előadások

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár 2021. augusztus 26-án kilencedik alkalommal rendezte meg Hagyományok és kihívások című országos könyvtárszakmai konferenciáját.

Az idei program keretében a Felsőoktatási könyvtárak és a pandémia, a Zárva is nyitva: középpontban a felhasználó, valamint a Muzeális dokumentumok korszerű könyvtári kezelése témák mentén hallhattak kerekasztal-beszélgetést és előadásokat az érdeklődők. A rendezvényt ez alkalommal is széles körű érdeklődés kísérte: összesen több mint 150 gyakorló szakember, szolgáltatói partner követte online vagy személyesen az eseményeket.

Konferenciánkról rövid beszámolót honlapunkon talál, az előadások felvételei és prezentációi pedig megtekinthetők az ELTE Digitális Intézményi Tudástárban.

ELTE EKL